Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zanechte komentář nebo vzkaz

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RD Kublov

(Průchovi, 9. 12. 2018 18:26)

Děkujeme p.Jansovi a samozřejmě i jeho spolupracovníkům za nový kabátek našeho domečku. Každý ho chválí, jak je hezký ( ten domeček :-) ). Férové jednání, dodržení termínu, relativně pořádek po realizaci - to jsou kritéria pro spokojenost. Nezbývá než doporučit...

RD Levín

(Petr a Květa Razímovi, 1. 11. 2018 6:42)

Děkujeme p. Jansovi za skvěle odvedenou práci na zateplení našeho rodinného domu. Je spolehlivý a jeho jednání je férové. Mohu jedině doporučit.

RD Levínská Zdice

(Milan a Pavlína , 26. 2. 2018 22:23)

Děkujeme p. Jansovi a celé jeho partě za skvěle a perfektně odvedenou práci při realizaci zateplení rodinného domku. Výsledek opravdu stojí za to, p. Jansa dbal na všechny detaily. Nejenom, že skvěle odváděl práci, dokázal i poradit v tom, v čem jsme se nemohli rozhodnout . Termíny , na kterých jsme se domluvili vždy 100% splnil, a to i přes nepřízeň počasí, které závěr zateplení provázelo. Ještě jednou děkujeme a určitě budeme doporučovat lidem, kteří o zateplení uvažují

Zdice 3

(Volfovi, 7. 2. 2018 15:26)

Rádi bychom poděkovali za perfektní realizaci zateplení a fasády. I přes četné komplikace, které se na našem domku vyskytovaly, bylo vše dovedeno ke zdárnému konci. Pan Jansa pracuje velmi pečlivě, s citem pro detail. Všechny naše připomínky byly vyřešeny obratem k naší spokojenosti. Jsme rádi, že jsme v dnešní době narazili na firmu, pro niž kvalita, vstřícnost a spolehlivost nejsou prázdné pojmy. Děkujeme.

RD Nesvačily

(Hana Tmejová, 24. 10. 2017 6:40)

I my se musíme připojit ke slovům chvály. Nečtěte zbytečně amatérské názory na zateplení na internetu. Raději svůj čas věnujte něčemu užitečnějšímu. Pokud chcete zateplovat oslovte pana Jansu s předstihem (má toho totiž moc, protože pracuje na vysoké úrovni) a objednejte si fasádu u něj a nechte jeho navrhovat a pracovat. On a jeho lidi si vždy poradí a řeší vaše problémy za vás. S tím jsem se již dlouho nesetkal a natož u stavební firmy. Dílo se více než povedlo. Je znát, že má mnohaleté zkušenosti a svému oboru rozumí a dál se vzdělává. Jsme velice spokojeni a nastotisíckrát děkujeme. Přejeme ať se dílo i nadále daří a mnoho dalších spokojených a nadšených zákazníků. D Ě K U J E M E A D O P O R U Č U J E M E !!!!!! (H.Tmejová + R.Kašák)

RD Zdice, Našich Mučedníků 406

(Jiří Šín, 22. 10. 2017 19:25)

Jelikož chválím jen za poctivou a kvalitní práci, tak se neubráním této pochvale. Jen velice málo firem mne dokáže naplnit pocitem, že nemusí být člověk naštvaný po realizaci. Mám úžasný pocit že se to fakt povedlo. Až pojedete na kole nebo jen pěší po cyklostezce ze Zdic do Králova Dvora, tak se na výsledek můžete podívat a jistě mi dáte za pravdu. Děkuji panu Jansovi a všem jeho zaměstnancům. Přeji do budoucna mnoho pracovních a osobních hezkých dní. Spokojený zákazník: Jiří, Jana, Mikuláš, Jan a Ema Šínovi

RD Beroun Pivovarská

(Jiří Chaloupka, 6. 6. 2017 8:18)

Děkujeme za perfektně provedenou práci,spokojenost a rádi se na fa.Jansa rádi v budoucnu obrátíme z daší zakázkou.Firmu můžu jen doporučit.

Fasady

(Docekalovi, 30. 5. 2017 8:38)

Pan Jansa nám bude letos dělat již čtvrtou fasádu a musíme říci, že jsme velmi spokojeni s jeho práci. Je to zodpovědný a precizní pán, který má šikovné ruce.

Fasáda - RD Zvole

(Zemanová, 27. 2. 2017 8:33)

Dodatečně děkujeme panu Jansovi a všem jeho spolupracovníkům za perfektně odvedenou práci, s fasádou jsme maximálně spokojeni, navíc je to po našich zkušenostech snad první firma, která dodržela termín i cenu.

Králův Dvůr - fasáda RD

(Součkovi, 24. 2. 2017 15:14)

Firmu pana Jansy doporučujeme. S výsledkem jsme maximálně spokojeni. Ceníme si profesionálního jednání a férové nabídky.

Beroun 9

(Laštovičkovi, 31. 12. 2016 16:32)

Vřele doporučujeme firmu pana Jansy. Skvěle provedená práce, s ním a se všemi jeho pracovníky výborná komunikace,poradenství a individuální přístup. Se zateplením a fasádou jsme maximálně spokojeni a ještě jednou všem moc děkujeme!

RD Trubín

(Švestkovi, 19. 12. 2016 18:24)

Bezvadně a rychle provedeno k naprosté spokojenosti.
Doporučujeme.

Zatepleni Lety

(Sobotka, 2. 11. 2016 22:01)

Dekujeme za vyborne odvedenou praci, vyreseni problemu na miru, prijemnou domluvu a celkovy pristup!

Nový Jáchymov 60

(Rosenbaum, 25. 7. 2016 17:52)

Výborná práce, perfektní komunikace. Nic není problém. Práce ve výtečné kvalitě splněny v termínu. Velká ochota k řešení problémů. Vřele doporučuji.

Zateplení Bykoš

(Hájíček / Bykoš, 11. 5. 2016 15:02)

Bezproblémová komunikace. Návrhy technického řešení a odborné konzultace. Nástup, průběh a dokončení dle předem stanoveného termínu. Před zateplením byl problém s rovinností fasády, ale povedlo se jí dokonale srovnat a výsledek předčil očekávání. Navíc podpora při získání dotace Zelená usporám!
POZOR! Nutno objednávat s dostatečným předstihem! Pan Jansa má nasmlouvanou práci na několik měsíců dopředu!
Ještě jednou děkuji za perfektně odvedenou práci.

Fasáda - králův dvůr

(Ellinger, 20. 1. 2016 13:33)

Dobrý den,

pan Jansa převzal fasádu po firmě, která udělala víc škody než užitku!!!! Pan Jansa fasádu opravil a perfektně dokončil. Skvělé jednání i odporné poradenství. Firmu maximálně doporučuji a děkuji panu Jansovi za odvedenou práci.

Ellinger

Zateplení rodinného domu

(Stančákoví - Beroun, 27. 9. 2015 22:18)

Chtěli by jsme se touto cestou poděkovat panu Jansovi a všem jeho pracovníkům za skvěle provedenou práci při zateplení našeho rodinného domu. Byli jsme velmi spokojeni.
S firmou byla výborná komunikace, profesionální přístup a oceňujeme i odborné a technické znalosti.

 

 


Poslední fotografie


Kontakt

Pavel Jansa - okres Beroun

Levín 142
267 01 Králův Dvůr

tel.: 737 300 378

pavel4791@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2018 >>

Statistiky

Online: 6
Celkem: 167573
Měsíc: 8633
Den: 243