Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze - možnost posouzení

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fasada

(Kulhava, 29. 10. 2019 20:35)

Hezky den Můžu všem jen pana Jansu jen doporučit a klucí kteří s nim dělali byli perfektní a ochotný .Dělali nám fasádu .Fakt velká spokojenost co pan Jansa slíbil to splnil.Obstaral veškerý materiál a poradil z barvou.Ještě jednou Vám a klukům moc dekuji fasáda je krásná

zateplení fasády na RD v Nižboru

(Lukáš Müller, 30. 9. 2019 13:57)

Dobrý den, měl zájem o konzultaci a cenovou nabídku na zateplení fasady a marmolit soklu na RD z r.1938, Nižbor.
tel. 601 569612
Děkuji,
Lukáš Müller

doporučení firmy pana Jansy

(František a Petra, 22. 9. 2019 20:39)

Chtěli by jsme ještě doporučit tuto firmu všem kdo jste s nimi v kontaktu.Rychlé jednání,ještě rychlejší práce,dokonalý úklid.

Poděkování za odvedenou práci

(František a Petra, 22. 9. 2019 20:33)

Děkujeme fasádníkům pana Jansy za perfektní práci.Kluci byli šikovní,dochvilní a velice profesionální.S výsledkem jejich práce jsme velice spokojeni,výsledek je perfektní.Kluci moc děkujem a doufáme,že se stavíte na kávičku i s vedoucím.

Fasáda rodinného domu

(Uzlová, 6. 8. 2019 0:27)

Firmu pana Jansy vřele doporučujeme. Byli jsme velice spokojeni jak se samotnou realizací, tak s rychlou domluvou.
U samotné práce si pak obzvláště ceníme jak kvalitní provedení, tak také například přípravné práce, díky kterým byl úklid po fasádě minimální.

Fasáda rodinný barák

(Hůlová , 4. 8. 2019 18:52)

S pánem Jansou a jeho spolupracovníky jsme byli velice spokojení. P p. Jansu mohu všem vřele doporučit. Moc děkujeme za skvělé odvedenou práci.

Doporučuji

(Hůlová , 4. 8. 2019 18:49)

S pánem Jansou a jeho spolupracovníky jsme byli velice spokojení. Pána Jansu mohu všem vřele doporučit. Moc děkujeme za skvělé odvedenou práci.

Finální fasáda, 6/2019, Svárov

(Radek a Petra, 26. 6. 2019 11:44)

Rozhodně jsme rádi, že nám finálku natáhnul pan Jansa a jeho chlapi. Dělají čest fasádníkům. Rychlost, kvalita a odbornost je jim vlastní. Dívat se na jejich práci je hotový koncert a výsledek rozhodně stojí za to. Všem, co nejsou rozhodnutí, vřele doporučujeme tuto firmu. Domluva s panem Jansou byla skvělá, co řekl, to splnil do puntíku. Ještě jednou děkujeme, pane Janso;-)

zatepleni a fasada domu novy jachymov 151

(marie a frantisek trnkovi, 22. 4. 2019 20:32)

S panem Jansou a jeho spolupracovnky jsme byli nad míru spokojeni, opravdu skvěle odvedená práce. S panem Jansou je komunikace na velké urovni, když jsme si nevěděli rady tak nám vždy dobře poradil, ten člověk ví co dělá.Všem známím a kolem jdoucím se naš domek hrozně líbí, pan Jansa sklízí velký obdiv. Můžeme jen vřele doporučit, udělal nám velkou radost.

Realizace fasády 10.2018 Červený Újezd

(Jiří Janousek, 5. 1. 2019 18:47)

Pán Jansa je opravdový profesionál, s jeho práci jsem nadmíru spokojený. Fasáda je udělaná hezky a bez sebemenších defektu - a to jsem fakt puntičkař. Mohu jen vřele doporučit.
Janoušek

RD Kublov

(Průchovi, 9. 12. 2018 18:26)

Děkujeme p.Jansovi a samozřejmě i jeho spolupracovníkům za nový kabátek našeho domečku. Každý ho chválí, jak je hezký ( ten domeček :-) ). Férové jednání, dodržení termínu, relativně pořádek po realizaci - to jsou kritéria pro spokojenost. Nezbývá než doporučit...

RD Levín

(Petr a Květa Razímovi, 1. 11. 2018 6:42)

Děkujeme p. Jansovi za skvěle odvedenou práci na zateplení našeho rodinného domu. Je spolehlivý a jeho jednání je férové. Mohu jedině doporučit.

RD Levínská Zdice

(Milan a Pavlína , 26. 2. 2018 22:23)

Děkujeme p. Jansovi a celé jeho partě za skvěle a perfektně odvedenou práci při realizaci zateplení rodinného domku. Výsledek opravdu stojí za to, p. Jansa dbal na všechny detaily. Nejenom, že skvěle odváděl práci, dokázal i poradit v tom, v čem jsme se nemohli rozhodnout . Termíny , na kterých jsme se domluvili vždy 100% splnil, a to i přes nepřízeň počasí, které závěr zateplení provázelo. Ještě jednou děkujeme a určitě budeme doporučovat lidem, kteří o zateplení uvažují

Zdice 3

(Volfovi, 7. 2. 2018 15:26)

Rádi bychom poděkovali za perfektní realizaci zateplení a fasády. I přes četné komplikace, které se na našem domku vyskytovaly, bylo vše dovedeno ke zdárnému konci. Pan Jansa pracuje velmi pečlivě, s citem pro detail. Všechny naše připomínky byly vyřešeny obratem k naší spokojenosti. Jsme rádi, že jsme v dnešní době narazili na firmu, pro niž kvalita, vstřícnost a spolehlivost nejsou prázdné pojmy. Děkujeme.

RD Nesvačily

(Hana Tmejová, 24. 10. 2017 6:40)

I my se musíme připojit ke slovům chvály. Nečtěte zbytečně amatérské názory na zateplení na internetu. Raději svůj čas věnujte něčemu užitečnějšímu. Pokud chcete zateplovat oslovte pana Jansu s předstihem (má toho totiž moc, protože pracuje na vysoké úrovni) a objednejte si fasádu u něj a nechte jeho navrhovat a pracovat. On a jeho lidi si vždy poradí a řeší vaše problémy za vás. S tím jsem se již dlouho nesetkal a natož u stavební firmy. Dílo se více než povedlo. Je znát, že má mnohaleté zkušenosti a svému oboru rozumí a dál se vzdělává. Jsme velice spokojeni a nastotisíckrát děkujeme. Přejeme ať se dílo i nadále daří a mnoho dalších spokojených a nadšených zákazníků. D Ě K U J E M E A D O P O R U Č U J E M E !!!!!! (H.Tmejová + R.Kašák)

RD Zdice, Našich Mučedníků 406

(Jiří Šín, 22. 10. 2017 19:25)

Jelikož chválím jen za poctivou a kvalitní práci, tak se neubráním této pochvale. Jen velice málo firem mne dokáže naplnit pocitem, že nemusí být člověk naštvaný po realizaci. Mám úžasný pocit že se to fakt povedlo. Až pojedete na kole nebo jen pěší po cyklostezce ze Zdic do Králova Dvora, tak se na výsledek můžete podívat a jistě mi dáte za pravdu. Děkuji panu Jansovi a všem jeho zaměstnancům. Přeji do budoucna mnoho pracovních a osobních hezkých dní. Spokojený zákazník: Jiří, Jana, Mikuláš, Jan a Ema Šínovi

RD Beroun Pivovarská

(Jiří Chaloupka, 6. 6. 2017 8:18)

Děkujeme za perfektně provedenou práci,spokojenost a rádi se na fa.Jansa rádi v budoucnu obrátíme z daší zakázkou.Firmu můžu jen doporučit.

Fasady

(Docekalovi, 30. 5. 2017 8:38)

Pan Jansa nám bude letos dělat již čtvrtou fasádu a musíme říci, že jsme velmi spokojeni s jeho práci. Je to zodpovědný a precizní pán, který má šikovné ruce.

Fasáda - RD Zvole

(Zemanová, 27. 2. 2017 8:33)

Dodatečně děkujeme panu Jansovi a všem jeho spolupracovníkům za perfektně odvedenou práci, s fasádou jsme maximálně spokojeni, navíc je to po našich zkušenostech snad první firma, která dodržela termín i cenu.

Králův Dvůr - fasáda RD

(Součkovi, 24. 2. 2017 15:14)

Firmu pana Jansy doporučujeme. S výsledkem jsme maximálně spokojeni. Ceníme si profesionálního jednání a férové nabídky.